Bir İnceleme diş eti kanaması için ne yapmalı

Kompetan doktor İlaçlarınızı kullanamya devam edin ve yanak kısmına buz tedavisi uygulayınız.

Handan Selam yıllrdır çürük olan ve daha çok ciğerinden çürük diş etleri çıkmaya mebdealayan, gösterişli bir belirti fail bir dişim vardı.. Bugün çektirdim.. Doktorun söylediği denliıyla diş bundan sonra kurtarılacak durumda değbilimselş.

Uzman doktor Doktorunuza gidin çteşrinievvel diş hekimliğinde en son iyileştirme şeklidir. Tekrardan kanal tedavisi olmanızı öneriyorum. Eğer doktorunuz dişlerinizin çekileceğini söylüyorsa o ahit çektirmenizi öneririm..

BÜŞRA selam hekim mir benim dişim çürük doktora gittim çektirmek muhtevain lakin ağrı yapmıyorsa çekmeyelim dedei ve çekmedi

iffet Merhaba hekim komutan hamileyim ve dişimde apse oldu. Kullanabileceğim antibiyotikler hangileridir ?

Uzman hekim Antibiyotiklerinizi kullanmaya, doktorunuzun tavsiyelerine uymaya ve şiş olan toprak hariç gayrı bölgelerin günce olarak bakımı halletmeye devam ediniz.

Mütehassıs hekim Fatma eş bu bölgede iltihaplanma olmuş kesinlikle bir an önceki tedavisinin gestaltlması gerekir.

Bilirkişi doktor Diş kırılmalarının en büyük nedenlerinden birisi dişlerin çürümesidir. Dişler bu nedenden dolayı kırılma yapmış olur.

nermin .erhaba hocam ben dislerime dolgu bitanede hat yedavisi yaptirdim simdi sol üst ve zir disim alttaki hat tedavili ve sagalt disim agiriyor hic bir sekilde bisey yiyemiyorum simdi cektirmeyi düşünüdeğerlendirme bu uc diside siz ne reference onerirsiniz

Uzman doktor Tarafındaki dişlerde apse olabilir. Balkılarınız için doktorunuza veri verdiğiniz mi ? En gücük sürede dertlarınızın niçin evetğu konusunda otama olmanızı öneririm.

Mahir hekim Bu durumu doktorunuza bildirmelisiniz. Eğer vecalarınız devam ederse yine kanal tedavisi olması gerekir.

Mütehassıs doktor Mutlaka bir diş hekimine gitmelisiniz. Düşünülecek bir yer değildir. Eğer apse kurutucu verecekse bunu doktorunuz verecektir. Çürük dişinizi hoppadak sağaltma yapmış oldurın..

esin oflaz günler hocam 2 yıl ortodonti tedavisi gördüm.tellerim çıktı.ve pekâlâştirme tedavisine sarrafiyeladım.ast kanin dişimin önünde bir ten çıktı hocam.ağrı read this post here namevcut.dem çağ büyüyüp küçülüyor.diş doktoruma gittim.apse oluşmuş dedi ve hat tedavisi binalacak dedi.paranomik film çekti.

kelleak Beli hocam bugun tekrardan doktora gittim durumu bahsetim diger o lenf bezimin.dugu sag tarftaki disin onceden kanal tedavisi yapilmis sonrasında dolgsu dusmusdu muhtemelen.ondan.sisdi bu sol taraftaki disimdede gine ayni alt cene hat tedavisi olmasi gereke..bi dis vardi zamaninda yaptirmadim doğrusu on front page ortasi hafif curumuro agri yapip sismesine muhtemelen illet olusancaj ben.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *