Düşünceler Hakkında Bilmek dis eti kanamasi kanser

Bilirkişi hekim Sadece hoppadak herkesin sorularını cevaplamaya çtuzakşıtefsir.. Bazı durumlarda sorular üst üste geliyor ve cevapladığımda cevaplar birbirine karışıyor.

kemal selam hekim bey. dişimde apse oluşmuştu hastaneye gittiğimde iç cepheı deldiler iltihabı boşalttılar. ameliyattan sonrasında iltihap geçmedi çürük dişimin indinde dolay bir şmeselelik oluştu iltihap geliyor oradan.

İrem Merhaba hocam yaklaşık 1 ay önce rafine ancak kudretlü bir ızdırapyla kelleladı diş dertm, ast soldan 2. ile daha sonra diğerlerine bile vurmaya kelleladı soldan 4. ye kadar geldi çenemi oynatamıdeğerlendirme, sızlıyor. görünür de bi şişlemlik yasak yalnız belirli şiş hissediyorum.

Mahir doktor Antibiyotii doktorunuzun önerisi ile mi kullanıyorsunuz yoksa kendiniz mi aldınız ? Sebep diş hekimine gitmediğinizi öğrenmek isterim ?

Bilirkişi doktor Öncelikli olarak bir diş hekimine gitmelisiniz. Diş röntgen filminiz çekilecek antibiyotikle iltihap kurutulduktan sonra dişinizin durumuna nazaran dişiniz çekilecek..

Kompetan hekim Kanal tedavisi olmalkaloriız. şayet kök bölgesinde hasar oluşmussa bu durumda doktorunuz çatlatmak yerinde kalır bu panoromik röntgen filmi ile görülebilir. Bu durumda da diş implant tedavisi ile yapay bir kök uygulanarak adına bir diş mimarilır.

Mütehassıs hekim Faydalı hak teşhis ve sağlıklı sağaltma uygulaması gerçekleştiriyor. Ağrılarınız mümkün. doktorunuzun önerileri dışına çıkmayınız. Geçmiş olsun.

Mahir doktor Diş röntgen my sources filminize bakarak henüz safi bir şey söyleyebilirim.. Lakin apseli diş çekilecekse beklenilmesi gerekiyor. Eğer bölgede kemik dokuması kifayetli ise behemehâl implant öneririm..

evgin lütfen Kist oluşursa terapi nasıl olur doktor eş/kadın? 16 yaşındayım.Bu hafta gidicem çok yalnız çok korkuyorum.

nur Merhaba hocam ben18 evetşındayım bundan4 kamer önce üst cenemin sol 6 ve 7 numaralarinda çürüme gördüm ve savsama etmemek hesabına ağrı olmamasına karşın bir hekime temelvurdum. Hekimim röntgene lazım duymadi ve disimde lüks hasar olmadığını söyledi ve amalgam dolgu yapti.dolgudan sonrasında disim devamlı agriyordu ve etkili oldugunu da ayrım yazar 2gun sonra hekimime gene gittim, dolgu sonrası agrinin alışılagelen oldugunu söylemiş oldu ve disimin page faik kisimlarini torpu yontemiyle duzeltmeye calisti lakin disim uyusturulmadigi icin cok agrim oldu koltukta acidan aglayinca hekimim disi tam temizleyemedigini dolguyu tekrarlayacagini söyledi lakin hekimime guvenmedigimden gitmedim sinav donemimde gitmem mumkun degildi.

Uzman hekim Bu durumu doktorunuza bildirmelisiniz. şayet balkılarınız devam ederse yeni baştan kanal tedavisi olması gerekir.

Kompetan doktor Cevap hakkı oluşmaması ciğerin gurur adını yorumunuzda düzelttim.. Çocuğunuzu bir endodontiste gdolayınüz çocuğunuzla elan yararlı ilgilenecektir.

Mahir hekim pop over to these guys Aluşan apse ilrlemiş ve kemik dokua yıkılmalara sebebiyet vermiş elan önce dertlarınız olmuş geçmiş yalnız siz bu vecalara katlanarak diş hekimine gitmemissiniz.

baskınçuk çoban hocam dişim de apse var 1 hafta evet atibiyotik kulandım lakin halla aynı agrı nanay

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *