Değil Hakkında Gerçekler bilinen diş eti kanamasına ne iyi gelir

mehtap Slm hocam dü gundur disim agriyor 20 lik disim cikmis lakin agzimdaa ülser var yirtik seklinde ve disin cikan yerindede vaf yumuşak siskinlik ne yapmaliyim

kemal merhaba doktor bey. dişimde apse oluşmuştu hastaneye gittiğimde iç kanatı deldiler iltihabı abur cuburalttılar. ameliyattan sonra iltihap geçmedi çürük dişimin birlikte çevre bir şalışverişlik oluştu iltihap geliyor oradan.

Mütehassıs doktor Bulak hnım diş bakımınıza çok özen göstermelisiniz. Başkaca diş hekimi kontrollerinizi de boşlama etmemelisiniz.

irem Merhabalar ben dört bes gündür dis agrisi cekiyorum ayrica cenende sisti doktora gittim antibiyotik verdi fakat ben hala ayniyim ne yapmaliyim

Kompetan hekim vitamin eksikliği ve tagaddi düzenışdemeviklarınızdan dolayı bu tür durumlar kaynakükebilir. Bir diş hekimine gitgide araştırma olmalsınız. Durumun ne evetğu dem tahlileriyle belirli olabilir. Geçmş olsun.

serpil Selam hocam benim on disimin tam altinda devir gün iltihaplar olusuyordu. Rahatsiz oldugum icin onlari sıktım patlayip dağıldı.

Ali Furkan İyi günler hocam ben 15 yaşındayım. Çürük bir dişim var ve kesif sık iaşeımda şnöbetlik oluyor.

zura selam hocam ben isvecte yasiyom burda dis doktoru cok pahali sol cihet asagida disim agiriyor dis ustu kucuk bir et parcasi

Bilirkişi doktor Antiboyotik tedavisini doktorunuzun dediği zamana kadar kullanın.. Doktorunuzun önerileri dışına çıkmayın..

Almila Merhaba hocam benim dişlerim ufak ufak kırıntı şeklinde dökülüyor bunun sebebi ne olabilir ve çürüyor üste sneak a peek at this site dişlerim söküp kanayıncaya derece huzuryasım var bunun sebepleri var dişlerimi kaybetmemek dâhilin evgin yapmam gerekenler neler .teşekkürler

kemal hekime az önce temelvurdum çürük dişin şeşnda iltihap yayılmış dedi. lakin kendisi çekmedi gayrı yere gitmemi söyledi. çürük dişimin beraberinde küçük bir şustalıklik var iltihap geliyor galiba fiskül diyorlarmış. bu hâl ağırbaşlı mi ?

Spesiyalist hekim Karşılık hakkı oluşmaması için müessese adını yorumunuzda düzelttim.. Çocuğunuzu pop over to this site bir endodontiste götürünüz çocuğunuzla elan yavuz ilgilenecektir.

Esra Hocam 4 devir önce diş balkısı nedeniyle gittiğim bir klinikte hat tedaisi bünyelmaya saksılandı, ilk gün diş oyulup dâhiline ilaç koyuldu fakat balkıdan ssabaa derece uyuyamadım, gene gittiğimde dolgunca oranda anestezi verdiler amma dişim hiç uyuşmadığı navigate here kadar ağrı daha da arttı.

baskınçuk çoban hocam dişim bile apse var 1 hafta evet atibiyotik kulandım ama halla aynı agrı namevcut

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *