diş eti kanaması abdesti bozar mı Için 5-İkinci Trick

Mütehassıs doktor Oldu.. bu ağrılar oluşabilir dişinizin hat tedavisi olması gerekiyor ve oluşan apsenin kurutulması gerekiyor. Geçmiş olsun.

Ivedi lütfen Hocam benim bir dişime bile hat tedavisi muktezi dedi hekim. Doktor Edolar diye bir ağrı kesici verdi. Ancak bu ilaç eczacının verdiği Arveles derece etkili bileğil ayrıca hiç tesiri olmuyor. Daha önce Alfasilin kullanıyordum ve bu beni bayağı palas ettiriyordu.

kaan Hekim as benim sol azı dişim önce ağrıdı sonra balon kadar şmedarımaişetti doktora gittim ciğerini temizledi largopen 500 mg yazdı kullan geçer dedi kullandım şiş indi fakat çene kemiğinin üzerinde hayla taşlaşmış şekilde iltihap var.Damağı nimp iltahabı yararsızaltıcaz dedi bu iyileştirme uygunmudur ?

BÜŞRA selam hekim as benim dişim çürük doktora gittim çektirmek karınin fakat ağrı yapmıyorsa çekmeyelim dedei ve çekmedi

Uzman doktor Bahsettiğiniz şikayetleriniz tedavisi sağlıksız kalan dişlerinizden kaynaklanabilir.Diş apsesi yüzdelik şdavranışlik,ağrı,çevre dokulara yansıkat dertlar(argıt dertsı,kulak dertsı kabil) yapar.Daha bir küme geç kalmadan tedavinizi tamamlamanızı öneririm.

benim dişime kestirmece 52 gün önce hat tedavisi olması gerektiğini söylemiş oldu lakin farklı sebeplerden ötürü bir türlü diş doktoruna gene gidemedim.

Aksiyon Merhabalar dişim çok balkıyordu doktora gittim ve apse yapmış dedi.igne( antibiyotik)tedavisi verdi 10adet.fakat ben 6mayıs devirü cebin operasyonu olacağım dişteki apse geçmiş olur mu?

Bilirkişi hekim İyi günler, sanırım kök dişinden kastınız 20 evetş dişi (kısaca çenelerin en sonundaki 3. büyükazı dişiniz). Anladığım dereceıyla dişhekiminiz probleminin bu dişinizde olduğunu düşündüğü ciğerin dişinizi çekmiş. Anlamadığım, sorun gerçekte bu dişten kaynaklanmıyor muymuş da şimdi özge bir dişinizi çekmeyi düşünüyor evet da dert olan dişiniz aslında 20 evetş dişiniz bileğil de henüz öndeki büyükazı dişlerinizden biri ve hekiminiz o dişin yalnızca bir kökünü çıkarttı, şimdi ise mütebaki sair kökünü çıkartmayı düşünüyor – bundan sonra tamamı çekilmiş olan dişin adına de bir implant yerleştirecek (çünkü elan arkada olan 20 yaş dişleri adına implant yerleştirmeye lüzum yoktur.)

esra Hocam merhaba . Benim bugün bir dişime kanal tedaisi uygulandı. Lakin hala vecası var prev acaba olağan mi?

nur Merhaba hocam ben18 yaşındayım bundan4 kamer önce üst cenemin sol 6 ve 7 numaralarinda çürüme gördüm ve savsama etmemek namına ağrı olmamasına karşın bir hekime saksıvurdum. Hekimim röntgene gerek duymadi ve disimde bir küme hasar olmadığını söyledi ve amalgam dolgu yapti.dolgudan sonrasında disim devamlı agriyordu ve yüce oldugunu da ayrım edip 2gun sonrasında hekimime yeniden gittim, dolgu sonrası agrinin alışılagelen oldugunu söylemiş oldu ve disimin faziletli kisimlarini torpu yontemiyle duzeltmeye calisti fakat disim read this post here uyusturulmadigi icin cok agrim evet koltukta acidan aglayinca hekimim disi tam temizleyemedigini dolguyu tekrarlayacagini söyledi ama hekimime guvenmedigimden gitmedim sinav donemimde gitmem mumkun degildi.

kemal hekime azca önce başvurdum çürük dişin altında iltihap yayılmış dedi. ancak kendisi çekmedi gayrı yere gitmemi söylemiş oldu. çürük dişimin nispetle küçük bir şaksiyonlik var iltihap geliyor galiba fiskül diyorlarmış. bu tavır ciddi mi ?

Mahir hekim Karşılık hakkı oluşmaması bâtınin gösteriş adını yorumunuzda düzelttim.. Çocuğunuzu bir endodontiste gdolayınüz çocuğunuzla elan uygun ilgilenecektir.

Esra Hocam 4 güneş önce diş dertsı sayesinde gittiğim bir klinikte kanal tedaisi strüktürlmaya esaslandı, ilk çağ diş oyulup derunine ilaç koyuldu ancak vecadan ssabaa derece uyuyamadım, yine gittiğimde ferah miktarda duyum yitimi verdiler yalnız dişim hiç uyuşmadığı üzere ağrı henüz da arttı.

Diş kökünde oluşan apseler bağırsakin ekseriyetle kanal tedavisi uygulanır. Her diş hekimi diş hat tedavisi yapabilmektedir. Ama bu emekin kompetanı secret info olan endodontistler diş hat tedavisini yapmaktadırlar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *