diş eti kanaması için gargara Aptallar için

ilkgüz apsem tarih geçtikçe daha çok büyüyor sanki doktora yeniden gittim klavon bıd 1000 mg verdi onu kullanmaya mirladım da geniş spektrumlu olmasına karşın ağırlık etmedi âdeta

Bilirkişi doktor Sorunun dişetinden mi yoksa diş kökünden mi kaynaklandığına röntgen çekerek büyütmek gerekir.

Spesiyalist doktor Doktorunuza gidin çteşrinievvel diş hekimliğinde en son otama şeklidir. Tekrardan hat tedavisi olmanızı öneriyorum. şayet doktorunuz dişlerinizin çekileceğini söylüyorsa o çağ çektirmenizi öneririm..

benim dişime kestirmece 52 çağ önce kanal tedavisi olması icap ettiğini söyledi diş hekimi. lakin farklı sebeplerden ötürü bir türlü diş doktoruna tekrar gidemedim.

meliss Selam benim disim ilk agridi sonrasında yanagim sisdi ve kanal tedavisi yahut cekim islemimi olcak cunku istemiyorum

benim dişime takribî 52 zaman önce kanal tedavisi olması gerektiğini söyledi fakat farklı sebeplerden ötürü bir türlü diş doktoruna yeniden gidemedim.

Hareket Merhabalar dişim çok ağrıyordu doktora gittim ve apse yapmış dedi.igne( antibiyotik)tedavisi verdi 10adet.fakat ben 6mayıs günü çehre operasyonu olacağım dişteki apse geçmiş olur mu?

Kompetan hekim Diş röntgen filminize bakarak daha more.. safi bir şey söyleyebilirim.. Ancak apseli diş çekilecekse beklenilmesi gerekiyor. Eğer bölgede kemik mimarisı yeterli ise mutlaka implant öneririm..

Mütehassıs doktor Antiboyotik tedavisini doktorunuzun dediği zamana denli kullanın.. Doktorunuzun önerileri dışına çıkmayın..

Mahir hekim Dişiniz kaybedilebilir. Sair dişlerinize ilerleyen iltihaplanma bütün dişlerinizin kaybedilmesine münasebet olur. Dahada ilerisi kist oluşturabilir.

Kompetan doktor İlaçlarınızı kullanmaya ve doktorunuzun önerilerine uymaya devam edin.. İltihap see page kuruduğunda doktorunuz dişinize lazım müdahaleyi gerçekleştirecektir.

sibel doktorunuza gidip disinizi cektirmeniz lazim.Ayni fenomen banada oldu.Ve disimi cektirdim.Şu anda cok rahatim.Diainizi cekerken korkmayin hicbirsey hissetmiyceksiniz.Çunku disinizi uyusturcak hekim 10 saniyede disinizi doktorun elinde girceksiniz Gecmis olsun

hilal dişime takribî bir yıl önce hat tedavisi Diş eti kanamasına ne iyi gelir strüktürldı ancak aradan iki kamer geçmeden o dişimde bir kırılma başüstüne ve dişimin midei oyuk kabil evet mahvetmek yediğim devran çiğneme esnasında vecama oluyo dişlerimi birbirine bastıramıdeğerlendirme ne yapmam gerekiyo yardımcı olursanız sevinirim

baskınçuk çoban hocam dişim de apse var 1 hafta evet atibiyotik kulandım amma halla aynı agrı yasak

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *