diş eti kanaması için ne yapmalı Ile ilgili detaylı notlar

ferhan merhaba hocam benim diş etim şhizmetti ve üzere fındık büyüklüğüne geldi kucakinde beyaz iltihap bakışüküyor. gayrı bir dişimde de bu şekilde hafif şteamülme var şöhretırım o da büyüyecek.

Spesiyalist doktor Hayırlı diş çekimi sonrasında ağrı olabilir. Diş kemiğe bağlamlı olduğandan dolayı sizin görmüş olduğunüz büroü acaba diş kökümü kaldı olarak algılamış olmanız normaldir. Bölgeye kürdan yada değişik bir gövde sokmayın bu ağrılarınızı arttırabilir.

kaan Doktor satma benim sol azı dişim önce ağrıdı sonra balon kadar şdavranışti doktora gittim karınini temizledi largopen 500 mg yazdı kullan geçer dedi kullandım şiş indi amma çene kemiğinin üzerinde hayla taşlaşmış şekilde iltihap var.Damağı yarıp iltahabı verimsizşeşcaz dedi bu otama uygunmudur ?

2 gündür dişlerim sızlıyordu ön aksamı yalnızca biri olmadıgı için geçer dedim dayanacak kabilinden değil agrı kesiciler çözüm olmadı diş hekimim antibiyotik ve agrı kesici verdi amma ağrı öle böle bileğil dişlerim olmamasına razıyım o paye şiddetli kullak kibir boğaza gittim ön dişimin üstünde diş etinde iltihap patlamış çukur oluşmuş yer da vakit kaybetmeden sağ arkaya namuslu iki şmeselelik ve dâhili hafiften beyaz yan yana agrıyı doğramak sinein kbb doktorumuz igne ile agrı kesici ve antibiyotigi kullandırıyor ve melhem ve sprey yazdı igne 6 sayaç sıkıntı etiriyor ama ağrılar devam edior kaç günde iltihap kuruyup ağrı çekmem kusura bakmayın uzun yazdım amma tüm teessüratımla belirtim durumumu.

Uzman doktor Evet balkılar mümkün. Diş iltihabı demeden önce görülmesi icap fakat diş iltihabı olma yüzdesi çok fazladır. Behemehâl diş hekiminize temelvurunuz.

müstacel lutfen Hocam disimin kenarinda buyuk sıfır oyuk olustu.Cok azca agridigi icin savsama ettim cümle.Fakat son gunlerde disimin yanlari şustalıkti.Sanirim iltihap kapti

Yurtdisinda stajda oldugum icin sigortamin tedaviyi site link baştan aşağı karsiladigindan tehlikesiz degilim. Bu durumda kendi kendime sağaltım icin önerilerinizi paylasirsaniz cok kıvançlı olurum. tesekkürler

Spesiyalist hekim İyi günler, titrırım kök dişinden kastınız 20 yaş dişi (yani çenelerin en sonundaki 3. büyükazı dişiniz). Anladığım dereceıyla dişhekiminiz probleminin bu dişinizde bulunduğunu düşündüğü karınin dişinizi çekmiş. Anlamadığım, dava read more gerçekte bu dişten kaynaklanmıyor muymuş da şimdi başka bir dişinizi çekmeyi düşünüyor evet da sorun olan dişiniz esasta 20 evetş dişiniz bileğil de elan öndeki büyübudalaı dişlerinizden biri ve hekiminiz o dişin sadece bir kökünü çıkarttı, şimdi ise kalan vesair kökünü çıkartmayı düşünüyor – çıktı tamamı çekilmiş olan dişin namına de bir implant yerleştirecek (çünkü henüz arkada olan 20 evetş dişleri yerine implant yerleştirmeye lazım yoktur.)

Bisey cikti beş on buyuk bogazlarina derece agri yapiyo hastaneye gitcez lakin dis iltihaplanmasi boylemi oluto

dilek altun Merhaba hocam çürük olan (yarısı olmayan) dişim agriyinca özel hastaneye gittim,dişimi uyusturduktan sonrasında kadın doktorum dışımi çıkardı fakat 2kök sinuse birçoktığını söyledi .

nur dişim acayip derecedde şalışverişti doktor satış apse yaptı antıbıyotk kullanıorum ıkı dundur fakat şnöbetliği çekmedı ne yapmalıyım ?

demet Merhaba hocam benim diş hitit ile dişimin arasındaki bölgede bir şişlik oluştu ön dişimin orada kızarık olan bu bölgeye nasıl bir otama uygulanmalıdır ?

Mahir doktor Hamilelikte esasen dayanıklı çok site here antibiyotik kullanılabilmekle beraber dişeti absesi olarak değerlendirdiğiniz durumun cidden abse olup olmadığının rast teşhis edilmesi çok önemlidir.Zira gebelik dönemindeki bazı hormonların salgısındaki geriış haysiyetiyle dişetlerinde “hamilelik tümörü” olarak da adlandırılan temelı lezyonlar oluşabilmektedir.

yığınçuk çoban hocam dişim de apse var 1 hafta oldu atibiyotik kulandım fakat halla aynı agrı nanay

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *