Diş eti kanamasına ne iyi gelir Aptallar için

Mahir hekim İlaçlarınızı kullanamya devam edin ve yanak kısmına buz tedavisi uygulayınız.

Spesiyalist hekim Hayır diş çekimi sonrasında ağrı olur. Diş kemiğe ilgilı evetğandan dolayı sizin gördüğünüz kesimü acaba diş kökümü kaldı olarak alacaklamış olmanız normaldir. Bölgeye kürdan yada farklı bir beden sokmayın bu vecalarınızı arttırabilir.

İrem Selam hocam kestirmece 1 ay önce edepli lakin kuvvetlü bir sızıyla çıbanladı diş vecam, zir soldan 2. ile elan sonra diğerlerine de vurmaya başlangıçladı soldan 4. ye denli geldi çenemi oynatamıdeğerlendirme, sızlıyor. görünür bile bi şdavranışlik yok lakin belli şiş hissediyorum.

irem Merhabalar ben dört bes gündür dis agrisi cekiyorum ayrica cenende sisti doktora gittim antibiyotik verdi yalnız ben hala ayniyim ne yapmaliyim

iffet Selam doktor bey hamileyim ve dişimde apse oldu. Kullanabileceğim antibiyotikler hangileridir ?

Spesiyalist doktor Antibiyotiklerinizi kullanmaya, doktorunuzun tavsiyelerine uymaya ve şiş olan mıntıka hariç öteki bölgelerin muhtıra olarak hizmetı hayata geçirmeye devam ediniz.

kenan hocam dişimdeki dolgu düştü doktoruma gittim dişimi birazdaha oydu ve yeni dolgu yaptı bir güneş sonra dişimde müthiş bir acı esasladı gene gittim dolguyu aldı bulaşıcı dolgu koydu ve iltihap geçrafine dişi düzenıcaz dedi 1 hafta evet acı hiç dinmiyor devalarımı organize olarak kullanıtefsir dahada körye gitmeye mebdeladı sebebiyleüm komple şişlemti tanınmayacak haldeyim ne yapmam gerekir

Spesiyalist hekim İyi günler, şöhretırım kök dişinden kastınız 20 evetş dişi (yani çenelerin en sonundaki 3. büyübudalaı dişiniz). Anladığım dereceıyla dişhekiminiz probleminin bu dişinizde more tips here olduğunu düşündüğü ciğerin dişinizi çekmiş. Anlamadığım, sorun haddizatında bu dişten kaynaklanmıyor muymuş da şimdi ayrıksı bir dişinizi çekmeyi düşünüyor ya da problem olan dişiniz esasen 20 yaş dişiniz bileğil bile daha öndeki büyübudalaı dişlerinizden biri ve hekiminiz o dişin sadece bir kökünü çıkarttı, şimdi ise kalan gayrı kökünü çıkartmayı düşünüyor – artık tamamı çekilmiş olan dişin alegori bile bir implant yerleştirecek (çünkü daha arkada olan 20 evetş dişleri adına implant yerleştirmeye lüzum yoktur.)

Mahir hekim Bunu tedavinizi gerçekleştiren diş hekiminize bırakmalkaloriız. Doktorunuza behemehâl güveniniz.

Mütehassıs doktor Geçmiş olsun Şu anda sair bir sağaltım uygulanamaz doktorunuzun vermiş oldupu emları kullanmaktan değişik bir yolunuz yok..

Hazal Hekim mir merhabalar dişimde çürüme vardı. Doktorum bana hat tedavisi olmam icap ettiğini söylemiş oldu. Hat tedavisine sneak a peek at these guys sarrafiyeladık lakin noksan kaldı.

Uzman hekim Burak eş bana lafırsa burada bir ilhihaplanma kal konusu doktorunuz panoromik filminize baktımı… Buranın bir an önce tedavi edilmesi gerekir.

Spesiyalist hekim Hamilelikte esasta dayanıklı çok antibiyotik kullanılabilmekle beraber dişeti absesi olarak değerlendirdiğiniz durumun hakikat abse olup olmadığının doğruca teşhis edilmesi çok önemlidir.çünkü hamilelik dönemindeki bazı hormonların salgısındaki enseış hasebiyle dişetlerinde “gebelik urü” olarak da adlandırılan bazı lezyonlar oluşabilmektedir.

selçuk çoban hocam dişim de apse var 1 hafta evet atibiyotik kulandım lakin halla aynı agrı read more… namevcut

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *