Diş eti kanamasına ne iyi gelir Aptallar için

eylül apsem tarih geçtikçe henüz çok büyüyor sanki doktora yine gittim klavon bıd 1000 mg verdi onu kullanmaya esasladım da geniş spektrumlu olmasına karşın yardım etmedi sözde

Kompetan hekim Faydalı diş çekimi sonrasında ağrı mümkün. Diş kemiğe rabıtalı başüstüneğandan dolayı sizin görmüş olduğunüz kısımü acaba diş kökümü kaldı olarak idraklamış olmanız normaldir. Bölgeye kürdan yada gayrı bir vücut sokmayın bu dertlarınızı arttırabilir.

Mütehassıs hekim Doktorunuza gidin çteşrinievvel diş hekimliğinde en son sağaltma şeklidir. Tekrardan kanal tedavisi olmanızı öneriyorum. şayet doktorunuz dişlerinizin çekileceğini söylüyorsa o devran çektirmenizi öneririm..

BÜŞRA merhaba doktor eş benim dişim çürük doktora gittim çektirmek bâtınin fakat ağrı yapmıyorsa çekmeyelim dedei ve çekmedi

Yaklasik 3 gündür agiz ici iltihaplari ile bas etmekteyim. Dis etimin en eğin kisminda sagli-sollu olarak cikan beyaz iltihap noktalari dis etlerime yayildi.

Apseli bölgenin tesiri diş apsesi sağaltma edilene derece sürer. Bu sürede diş ve kemikler erimeye devam edecektir. Iyileştirme edilmez ve tedaviye geç lafınırsa diş kaybedilebilir.

çeşme merhaba hocam benim diş etimde ve gaga sineimde daimî apse oluyor biri geçiyor diğeri serlıyor bu tarz şeylerin geçmesi derunin ne yapabilirim?

Kompetan doktor Bu yaraların dişinizden dolayı yada yapılan çalışmalemlerden dolayı olduğunu zannetmiyorum. Kulak büyüklenme iaşe umzanına danışmanızda kâr vardır.

nermin .erhaba reference hocam ben dislerime dolgu bitanede hat yedavisi yaptirdim simdi sol üst ve ast disim alttaki kanal tedavili ve sagalt disim agiriyor hic bir sekilde bisey yiyemiyorum simdi cektirmeyi düşünüyorum bu uc diside siz ne onerirsiniz

Spesiyalist hekim Doktor ilaç tedavisi ile apseni kurutucak elan sonra dişini sağaltım edicek.. Daha aşkın beklersen öteki dişlerinde çürür ve vecaların çok daha okkalı olur.

Mazhar Merhaba hocam kırılmış olan dişim apse yaptı doktora gittim antibiyotik tedavisi goruyorum ne bugün gidip dişimi cekebiliim

sibel doktorunuza gidip disinizi cektirmeniz lazim.Ayni hikâye banada başüstüne.Ve disimi cektirdim.Şu anda cok rahatim.Diainizi cekerken korkmayin review hicbirsey hissetmiyceksiniz.Çunku disinizi uyusturcak hekim 10 saniyede disinizi doktorun elinde girceksiniz Gecmis olsun

Diş hekimi bölgenin temizlenmesinden sonrasında temizlenme süresini izlem fail ilk 6 ay içerisinde bölgenin röntgenini isteyecek ve kemiğin bölgede iyileşmesini, enfeksiyonların baştan oluşup oluşmadıklarını denetçi edecektir.

Diş kökünde oluşan apseler sinein çoklukla hat tedavisi uygulanır. Her diş hekimi diş hat tedavisi yapabilmektedir. Ancak bu işlemin mütehassısı olan next page endodontistler diş hat tedavisini yapmaktadırlar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *