En iyi Tarafı diş eti kanaması için gargara

Uzman doktor Rica ederim geçmiş olsun.. Ağrılarınız oluşursa doktorunuza sormaya ve burada sormaktan çekinmeyiniz.

Mahir hekim Yararlı diş çekimi sonrasında ağrı kabil. Diş kemiğe bağlı olduğandan dolayı sizin gördüğünüz departmanü acaba diş kökümü kaldı olarak idraklamış olmanız normaldir. Bölgeye kürdan yada özge bir gövde sokmayın bu balkılarınızı arttırabilir.

İrem Selam hocam ortalama 1 kamer önce çarliston fakat canlü bir sızıyla mebdeladı diş dertm, alt soldan 2. ile daha sonrasında diğerlerine de vurmaya mebdeladı soldan 4. ye denli geldi çenemi oynatamıdeğerlendirme, sızlıyor. görünür bile bi şişçiliklik namevcut ama belirli şiş hissediyorum.

Melike Merhaba doktor bey. 20 yaşındayım ve doktoruma muayneye gittim yeni degil bu dedi elan onceden vardır dedi 6 ay kadar surecte peki doktor as haklı elan öncesi şiş bileğildi ve dişimi fircaladigimda kaniyordu beni arastirmaya gonderdi daha gitmedim fakat ust sag disimde kızarıklık ve sisme var ve oteki bölgelere gereğince yoğun rengi ve dokunduğumda sözde disim icten kirik kabil bosluk var bu sismeler niye ve doktorum 6 aydir vardır dedi yeni bileğil dedi sizin benim ki şikayeti olan hastalarıniz varmi ve niçin boyle olmuşdolaşma acaba ?

iffet Selam doktor as hamileyim ve dişimde apse evet. Kullanabileceğim antibiyotikler hangileridir ?

Bilirkişi doktor Antiboyotik tedavisini doktorunuzun söylediği zamana kadar kullanın.. Doktorunuzun önerileri dışına çıkmayın..

Aksiyon Merhabalar dişim çok dertyordu doktora gittim ve apse yapmış dedi.igne( antibiyotik)tedavisi verdi 10adet.ama ben 6mayıs günü çehre operasyonu olacağım dişteki apse geçmiş olur mu?

Mütehassıs doktor İyi günler, şöhretırım kök dişinden kastınız 20 yaş dişi (doğrusu çenelerin en sonundaki 3. büyükazı dişiniz). Anladığım denliıyla dişhekiminiz probleminin bu dişinizde bulunduğunu düşündüğü kucakin dişinizi çekmiş. Anlamadığım, mesele aslında bu dişten kaynaklanmıyor muymuş da şimdi sair bir dişinizi çekmeyi düşünüyor evet da sıkıntı olan dişiniz esasta 20 evetş dişiniz değil bile elan öndeki büyübudalaı dişlerinizden biri ve hekiminiz o dişin sadece bir kökünü çıkarttı, şimdi ise kalan sair kökünü çıkartmayı düşünüyor read this post here – bundan sonra tamamı çekilmiş olan dişin alegori de bir implant yerleştirecek (çünkü daha arkada olan 20 evetş dişleri namına implant yerleştirmeye ister yoktur.)

Kompetan doktor Bunu tedavinizi gerçekleştiren diş hekiminize bırakmalkaloriız. Doktorunuza kesinlikle güveniniz.

Mahir doktor Geçmiş olsun Şu anda farklı bir sağaltma uygulanamaz doktorunuzun vermiş oldupu ilaçları kullanmaktan ayrıksı bir yolunuz namevcut..

Diş köklerinde oluşan apseler kavşak bakımının yapılmaması ve oluşan çürüklere müdahale edilmemesinden dolayı oluşmaktadır. Diş ve diş eti arasındaki apseler ise tekrar yevmi olarak munsap hizmetının binalmamasından dolayı diş aralarında kalan manca fazlalıkklarının temizlenmeyip burada bakteri ve tartarlarla beraber apselerin oluşmasına münasebet olmasıdır.

sibel doktorunuza gidip disinizi cektirmeniz lazim.Ayni hikâye banada başüstüne.Ve disimi cektirdim.Şu anda cok rahatim.Diainizi cekerken korkmayin hicbirsey hissetmiyceksiniz.Çunku disinizi uyusturcak doktor 10 saniyede disinizi doktorun elinde girceksiniz Gecmis olsun

Spesiyalist doktor Zati bu zamana kadar geç kalmıssınız. Apse olmuş bir read here haftaya denli skorlanacaksa bekleyin fakat bunu uzatmayın..

Elif Selam ben Türkiye’de matemıyorum bundan 5 kamer once çürük olan dişim kurtarıldı kanal tedavisi ve dolgusu dokumaldı . Suan tatil sinein almanyadayım emniyetsiz bir diş vecası çekiyorum ve ağzımda baska çürüklerde var fakat Almanya’da ağrı sebebi ile doktora gittim emektar dolgundan dolayı ağrı oluştuğunu sinirlerinin rast bir sekilde öldürülmediğini söylemiş oldu o bölge apse yapmış ilaç verdi ve dişin dibine ilaç yerleştirecek yolcu dolgu read yaptı ancak benim halen kafayı yeme derecede bir dertm var kulağıma boğazıma ve edisyonma vuruyor ağrı yardımcı olun lütfen ne yapmam gerekiyor alışılagelen mi bu balkılar hekim alışılagelen oldugunu sabırlı olmam icap ettiğini söyledi olağandan şiddetli ağrım var bu uygun mi gercekten yanıt bekliyorum lütfen yardımcı olun

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *